Spoga-Gafa'dan izlenimler

Spoga-Gafa dünyanın en büyük dış mekan ve bahçe ürünleri fuarı ve biz üretici firmalar için de sene içerisinde takip edilmesi ve katılınması gereken bir numaralı organizasyon.

Dünyanın her bölgesinden 2000'nin üstünde katılımcı firmanın bir arada olduğu fuar her sene Eylül ayının başında Köln'de yapılıyor. Fuarda bütün bir yılın başarıları paylaşılıyor ve gelecek sezonun trendlerinin sergileniyor. Biz Swingroo markamızla son üç yıldır SpogaGafa'ya katışıyoruz. Bu üç yıl boyunca sadece ürünlerimizi uluslarası bir mecrada tanıtma fırsatı bulmakla kalmadık, aynı zamanda bu fuar sayesinde her sene daha büyük, daha iyi ve daha yaratıcı olmak konusunda ufuklarımızı genişlettik. Spoga-Gafa'da gördüğümüz güncel akımlar bizi salıncak yapımı konusunda statükoları yıkma konusunda etkiledi ve bize ilham verdi.

Spoga-Gafa 2017 3-5 Eylül'de gerçekleşti. Fuardan önceki gün biz sergi sahipleri için oldukça telaşeli geçer. Bir yandan ürünlerin ve standımızın montajını yaparken diğer yandan kendi sektörümüzden komşularımızla tanışır ve çevremize aşina olmaya çalışırız. Fuar sabahı geldiğinde ise ilk ziyaretçilerimizi karşılama heyecanı vardır. Resmi verilere göre Spoga-Gafa her sene yaklaşık 120 ülkeden 40 bin ziyaretçiyi ağırlıyor. Gelenlerin yüzde 60'ının başta Hollanda, İngiltere, Belçika ve Fransa olmak üzere Almanya dışından gelen kişiler olduğunu düşünürsek organizasyonun geniş uluslararası boyutu daha iyi anlaşılabilir. Ziyaretçilerin yüzde 91'i bir şekilde satınalma kararlarında etkili kişiler, 40'ı ise karar almada "kilit" isimler olduğu için, biz üreticiler için tam anlamıyla hedef kitlenin bir araya geldiği bulunmaz bir fırsattır.

226 bin m² olan fuar alanını sadece dolaşmak saatler sürer, her bölümü hakkını vererek dolaşmak ise günlerinizi alabilir. Sonsuz gibi görünen koridorlarda saatlerce dolaştıktan sonra standımıza gelip kendini salıncaklardan birine atıp, minderlere gömülen, ayaklarını uzatıp rahatlayan onlarca ziyaretçimiz oldu. Bu bizim için ürünlerimizi bazen bir kelime etmeden pazarlamamızı sağlıyor diyebiliriz!

Spoga-Gafa 2018 Eylül 2-4 tarihlerinde Köln'de her zamanki yerinde olacak. Bizler de sizi önceki senelere göre daha büyük olan yeni köşemizde yeni tasarım ve ürünlerimizlerle buluşturmak üzere yeni markamız "Troia Swings" olarak bekliyor olacağız!
Swingroo Farkı

Üstün Kalite

Troia Swings ekibi olarak bizler ürünlerimizde en yüksek kaliteyi yakalamak için çok çalışıyor, sürekli yeni fikirler, yeni çözümler üretiyoruz. Eğer konu dış mekan mobilyası ise ürünün dayanıklılığı mutlu müşteriler isteyen tüm satıcılar için öncelik..

Devamını okuyun

Modern ve Eşsiz Tasarım

Troia salıncaklarının yaratım, tasarım ve Ar-Ge süreçlerinin tamamını kendi bünyemizde yapıyoruz. Yirmi yılı aşkın süredir mobilya ve bahçe mobilyası üretimi yaptıktan sonra bahçe mobilyası pazarında gördüğümüz bir talebe cevap vermek üzere, kendi tasarımımız..

Devamını okuyun

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Üretici firma olarak kusurlu ürün olması durumunda bayilerimize koşulsuz müşteri memnuniyeti sözü veriyoruz. Müşterilerinizden gelen kusurlu ürün şikayetlerini tarafımıza ilettiğinizde size hızlı dönüş sağlıyor ve garantimizin sürdüğü satış sonrası..

Devamını okuyun

Kolay Kurulum

Ürünlerimiz iki adet ahşap sandık ile minderleri ve tenteyi içeren bir adet fermuarlı çantadan oluşmaktadır. Ürünlerin kurulumu için profesyonel destek almaya gerek yoktur, alıcı tarafından ev ortamında kolayca monte-demonte edilebilir.

Devamını okuyun

Hakkımızda

Kuruluşumuz 1995 yılından beri mobilya sektöründe faaliyet gösteren, 2005 yılından bu yana da bahçe mobilyaları üreten bir aile şirketidir. Son yıllarda Swingroo markasıyla ahşap salıncak alanında yoğunlaştırdığımız çalışmalarımızı, marka adımız uluslararası mecralarda sık sık Avustralya firması olarak anıldığı ve tam olarak istediğimiz karşılığı bulamadığından, 2018 başında yaptığımız relansman ile "Troia Swings" markası adı altında topladık. Deneyimimizi ve teknik donanımımızı yenilikçi bir yaklaşımla birleştirerek ahşap salıncak üretiminde "uzman üretici" olarak ülkemizde ve yurt dışında söz sahibi lider bir marka olmayı hedefliyoruz. Bu vizyon doğrultusunda..

Devamını okuyun

Bizden haberler

Ahşap Bahçe Mobilyalarınızın Bakımı

Bu hafta çok sevdiğiniz ahşap bahçe mobilyalarınıza nasıl bakım yapabileceğiniz konusunu işledik.

Ahşap bahçe mobilyası bakımında ilk düşünülmesi gereken nokta ne tür bir ahşap ile uğraştığınızı bilmeniz olacaktır. İyi kalite ahşap mobilyalar genelde tik, iroko, meşe gibi sert ağaçlardan yapılırlar. 

Devamını okuyun

Spoga-Gafa'dan izlenimler

Spoga-Gafa dünyanın en büyük dış mekan ve bahçe ürünleri fuarı ve biz üretici firmalar için de sene içerisinde takip edilmesi ve katılınması gereken bir numaralı organizasyon.

Devamını okuyun

UR-GE Programına başvurumuzu yaptık

Çanakkale Sanayi ve Ticaret Odası öncülüğünde başlatılan UR-GE programına başvurumuzu yaptık.

Devamını okuyunTeklif Al

Çözüm Ortaklarımız

Sayfa başına git